www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanseri Yenenler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nolur ölme baba

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MEHMET Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
  Alıntı MEHMET Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mayis.2010 Saat 23:01
Kabri cennet bahçesi,yeri cennet olsun kardesim..Allah sabir ve Hepimize son nefeste iman versin..
Belki yeri degil ama..Bir insan son nefesinde imanla giderse korkulacak,üzülecek bir durum yoktur.Zira hepimizin sonu budur.
Fatih sultan mehmet fetihten sonra cuma namazi kilmak için hocasi Aksemsettin in tam arkasinda yerini alir..Tüm devlet erkani ve Ülema,Bütün askerler ve halk cemattedir.Bu sirada Fatih sultani in Abdesti bozulur.Hocasi da namaz için tekbir almak üzeredir.Fatih sultan çok zor bir durumdadir..Yanindaki sahis Padisahim Girin cübbemin altina abdestinizi alin diyerek keramet gösterir...Fatih sultan denileni yapar ve namazi o abdestle kilar..Bir zaman sonra Fatih Sultan
Hocasi Aksemseddine Hocam bana nasihatte bulunsaniz der..Hocasi ALLAH IMANDAN AYIRMASIN der.Fatih çok daha fazla nasihat beklerken bu kadar az söze karsi..Hocam bu kadarmi der..Aksemseddin Son nefeste IMAN dan daha degerli bir sey yoktur.Namazda cübbesinin altinda abdest aldigin kisi IMANSIZ GITTI der..(Cihan Padisahi bana muhtaç oldu diye gurur yapmis.)..Vaktinizi aldim..Allah tekrar sabir versin..Hastalarimiza da SAFI ismi serifine sifa versin ..
Yukarı Dön
EYLEM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı EYLEM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Mayis.2010 Saat 23:40
   SAYGIDEGER ARKADASIM BASIN SAGOLSUN RABBIM MEKANINI CENNET EYLESIN SIZLEREDE SABIR VERSIN ACIN SIMDI ÇOK BÜYÜK AMA ZAMANLA ALISMAK ZORUNDA KALIYORSUN BUGÜN BENIM BABAMA 34 GÜN OLUYOR  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
Yukarı Dön
zeynepk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 22
  Alıntı zeynepk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mayis.2010 Saat 00:03
Orjinalini yazan: EYLEM

SAYGIDEGER ARKADASIM BASIN SAGOLSUN RABBIM MEKANINI CENNET EYLESIN SIZLEREDE SABIR VERSIN ACIN SIMDI ÇOK BÜYÜK AMA ZAMANLA ALISMAK ZORUNDA KALIYORSUN BUGÜN BENIM BABAMA 34 GÜN OLUYOR  ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN
Basiniz sagolsun..Allahim sizede sabir versin...
Zeynep
Yukarı Dön
furkan.esen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6
  Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mayis.2010 Saat 00:09
Eylem bizler belki babani taniyamadik ama ortak kaderimiz oldugu için neler hissettigini, bizim kaderimizi yasayanlarin disinda ki tüm insanlardan daha fazla bildigimizi bil.ALLAH sabir versin ,ALLAH rahmet eylesin.mekani cennet olsun kardesim...
Yukarı Dön
EYLEM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 15
  Alıntı EYLEM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16.Mayis.2010 Saat 09:29
  ALLAH RAZI  OLSUN FURKAN.ESEN
Yukarı Dön
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Mayis.2010 Saat 12:13

saolun arkadaslar.Allahtan babama rahmet sizlerin yakinlari için sifa diliyorum artik.allah hepimizin yardimcisi olsun....

Yukarı Dön
moonlight Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Gönderilenler: 52
  Alıntı moonlight Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Mayis.2010 Saat 12:16
bu arada babama manisa kirkagaçtan Sevki güngör isimli sahisdan bitki sulari çaylar aldim babam hiç içmedi eger inanan aklindan geçiren yada almak isteyen arkadaslar varsa hepsini göndericem.Isteyen olursa bana burdan ulasabilir...
Yukarı Dön
yasemenim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 17
  Alıntı yasemenim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Mayis.2010 Saat 16:39
Basiniz sagolsun Allah'tan sabir ve sizlere saglikli ömür diliyorum Cry
YaSeMeN
Yukarı Dön
Dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 18
  Alıntı Dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23.Mayis.2010 Saat 22:30
Basiniz sag olsun.
Allah yardimcimiz olsun.
Yukarı Dön
aybike Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 5
  Alıntı aybike Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Mayis.2010 Saat 19:20
benim bir tanidigim akciger kanseriydi bundan 18 yil önce adam daha yasiyor karisi üzüntüden kanser oldu 8 yil falan yasadi vefat etti adam hala yasamini devam ediyor bir baska daha örnekta yine bir tanidik var lösemi oglan seneler boyu tedavi gördü ailesi perisan oldu babasi düsüne düsüne arabayla giderken bir yere çarp öl oglan evlendide çocugu bile oldu yani hersey üzüntü ve sitresten oluyor bu hastaligi yenmenin tek çaresi moral hiç böyle bir hastalik yokmus gibi hayata devam edeceksiniz filiz akin mesela kanserdi yendi kadin yasayip duruyor allah ne zaman alnina yazdiysa hasta sag demez ölür bu dünya bir sinav ve biz sinavdayiz önümüze gelen bütün zorluklari yenmek için morale ihtiyacimiz var üzülüp aglayacagimiz yere sevdikjlerimize moral verirsek umarimki bu hastalik kalmayacak önce biz moralli olacagizki hastamizda moralli olsun
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50