Soru SorCevap OkuErken TeşhisHasta TakipKanser BilgiKanser ve Beslenmeİletişim

Soru:

İyi aksamlar,

Bende 7-8 aydır devam eden kulak çınlaması var. Ama sanki rüzgar ıslık çalıyor gibi(sesi dışardan alıyorum gibi) Bunun yanında sürekli hafif bir baş ağrısı ve dönmesi en enemlisi de konsantrasyon bozukluğu. Çalıiyorum bir türlü işe kontsantre olamıyorum. Ayrıca iş hayatım boyunca hep 06.30 da uyanan ben artık 2 telefon bir çalar saate rağmen uyanamıyorum. Ta ki kendi kendim 9-10 uyanana kadar. Sanki beynim her şeye kapalı gibi. KKB a gittim, hormon baktırdım, tansiyon takibi yapıldı. Artık ben beynimden şüphe etmeye başladım. Ailemde babam Akciğer kanserinden vefaat etti, kardeşim içinde 10 aydır aynı hastalıkla mücadele ediyoruz.

Sizden ricam beyin kanserinin en önemli belirtileri nelerdir. Şu anda benim ilk yaptırmam gereken tetkik ne olmalı. Saygılarımla,

 


Kansertakip.com:

Merhaba, beyin kanseri belirtileri tümörün beynin hangi bölümüne yerleştiğine göre çok değişiklik gösterebilmektedir. Tümör beyinin hangi bölgesini etkilerse, o bölgenin yaptığı fonksiyonlarda azalma veya değişme görülür. Şikayetleriniz denge merkezi ile ilişkili olabilir. Ancak eğer KBB bölümünden sonuç alamadıysanız bu durumda beyin ile ilgili sorunların araştırılması için nöroloji bölümüne başvurun. Geçmiş olsun.