Soru SorCevap OkuErken TeşhisHasta TakipKanser BilgiKanser ve Beslenmeİletişim

Soru:

Merhaba anneme endometrıum ca teşhisi konuldu 5 aydır tedavi görüyor durumu fena sayılmazdı ama 1 gün içerinde çok değişti aniden bilinç kaybı oldu yürüyememe başladı şuan hastanede doktorumuz beyinde yada kemiklerde metastazdan şüphelendi fakat emar sonuçları temiz çıktı şuan enfeksiyon kapmış olabilir denildi yani tam teşhis konulamadı bu gibi durumlarda enfeksiyonu atlatabilme şansı varmıdır yada enfeksiyon neden olabilr mi ??

ayrıca sürekli katater takılmıştı haftalık morfin ve marcain karışık veriliyordu ağrıları için birde günlük kodein kaşe , agrı kesici bant vardı sırtında bilinç kaybı olmadan önceki 2 günde sancılar fazlalaştığı için bunların dışında morfin aldı bu kadar çok agrı kesici ilaç almış olması neden olabilirmi

enfeksiyon nedenleri neler yada nasıl koruyabiliriz

yardımcı olurmusunuz?


Kansertakip.com:

Merhaba, sorun nörolojik bir probleme benziyor. Eğer beyin filmi temiz ise bu durumda kanser dışı sorunları araştırmak gerekir. Bir beyin damar prblemi veya enfeksiyon soruna yol açmış olabilir. Bu konuda nöroloji bölümü yardım edebilir. Tabi net bilgiyi ancak tüm film ve raporlarınızı gören doktorunuz verebilir.Kanser hastaları tedavi sırasında bağışıklık sistemi zayıfladığı için enfeksiyonlara açıktır. Enfeksiyonun ise antibiyotik ile tedavisi mümkündür. Geçmiş olsun.

Ana Sayfa