Kanser takip.com

Soru SorCevap OkuErken TeşhisHasta TakipKanser Bilgiİletişim

kanser  takip.com
Kanser ve Beslenme


Kanser Forum


Akciğer Kanseri


Beyin Kanseri


Cilt Kanseri


Erkek Üreme Sistemi Kanserleri


Diğer Kanserler


Jinekolojik Kanserler


Bağırsak Kanseri Kolon - Rektum


Larinks Kanseri |Gırtlak - Boğaz|


Lenfoma

Lenf bezi kanseri


Meme Kanseri


Mide Kanseri


Prostat  Mesane Kanseri


Tiroid Kanseri

 

 

Yeni yıl, yeni umut..

     Merhaba

    Kısa bir sürede Kanser Takip olarak tüm hastalarımız ve sağlık konusunda merakları olan herkesle geniş bir topluluk olduk. Sorunlarımızı paylaştığımız, cevaplar bulduğumuz sayfalarımıza, kendi hikayesini anlatmak isteyenler için " gerçek hikayeler "  bölümünü açtık. Anılarımızda ki hüzünlü sayfalar için bir alan olsun istedik. Biliyoruz, kanser ile mücadele etmek kolay değil. Ancak birbirimize yalnız olmadığımızı hissettirmek hepimize iyi gelecektir...

    Kısa bir süre sonra yeni bir yıla gireceğiz. 2009 yılı ülke olarak zaten pek de kolay olmayan şartlarımızı iyice zorlayacak gibi görünüyor. Böyle dönemlerde hepimizin yakınımızdakilere destek olması gerekiyor. Birbirimize destek olduğumuz sürece zorluklara daha kolay karşı gelebileceğimizi unutmayalım.

    Bu senede yeni yıla girerken etrafımızda sürekli bazı çok bildik lafları duyacağız.Televizyonlarda, gazetelerde ve çevremizde iyi dilekler söylenip duracak. Her yeni yıla girerken, o saat tam gece yarısına gelmeden önce herkes birbirine mutluluk,sağlık ve diğer iyi dileklerini yollayacak.

  Peki gece yarısından sonra?

   Yine eskisi gibi, hepimiz kendi hayatına dönüp,gündelik koşuşturmalara dönecek. Belki yine küçük hırslarımızın peşinde koşarken hayatımızla ilgili asıl önemli olan şeyleri erteleyeceğiz. Belki yine o koşuşturma arasında hayata karşı duyarlılığımızı biraz daha kaybedeceğiz. Toplum olarak biraz daha birbirimizden uzaklaşacağız.

   Gelin bu sefer yeni yılı karşılarken, gece yarısından sonrada birbirimiz için iyi dileklerimizi aklımızda tutalım. En önemlisi birbirimiz için söylediğimiz iyi dileklerin gereğini yapalım. Bunun için çabalayalım.

   İyilikleri sadece dilemeyelim bu sene. O dilekleri gerçekleştirmek için uğraşalım. Yoksa iyilikler hep dileklerde kalacak...

   Tüm hastalarımız ve yakınları için bu sene umutlarının gerçekleştiği yıl olmasını diliyoruz. Biz bunun için uğraşacağız.

                                                        Mutlu yıllar... 

 

 

Ana sayfaya dön

 

Diğer yazılar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soru sor  Cevap oku    Erken teşhis    Hasta takip    Kanser bilgi     İletişim     Kanser Forum    Kanser ve Beslenme    Kanser de Son Gelişmeler    Uzman Görüşü     

Makaleler (Kanser Hakkında Tüm Bilgiler)    Tüm Haberler   Kanser Tedavi Merkezleri    Resmi Kanser Kuruluşları  

Radyoterapi   Kemoterapi    Onkoloji   Check up ve kanser tarama     Online doktor   Check Up Kampanyası


 

Türkiye'nin kanser portalı. Kanser takip.com : Online kanser danışma ve kanser hakkında son gelişmeler

Yasal uyarı: Bu sitede yer alan bilgilerin izinsiz olarak kullanılması cezai sorumluluk getirecektir. Tüm hakları sahiplerine aittir.