www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tarceva

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
MIRAC21 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 17
  Alıntı MIRAC21 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Agustos.2013 Saat 19:25
INSALLAH BÜTÜN HASTA YAKINLARININ YÜZÜ BENIM GIBI GÜLER ALLAHIN IZNIYLE
Yukarı Dön
sule Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
  Alıntı sule Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Kasim.2013 Saat 22:38
benim annem akciger ca teshisi konu suan tarceva adli ilaci 3 aydir kullaniyoruz kemoterapi aldiginda ki gibi degil biraz daha iyi halsizligi var tabi ama vucudunda döküntüler oldu hemde çok fazla kasinti oluyor sicak suyla sürekli dus aliyor simdide bacaginin 3*4 yerinde minik bezeler olustu bastirinca acidigini söyledi hafif kirmizi leke gibi ama elimizle dokundugumuzda minik bir beze gibi sizce ne olabilir bu konu hakkinda bilgisi olan varmi? tesekkürler Rabbi tüm hastalara sifa versin elim yürgimde yasiyorum her an annneme bisey olucak diye insalla iyi olur hastalarimiz insallah:(
Yukarı Dön
DENIZ Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı DENIZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31.Ocak.2015 Saat 17:41
MERHABA ARKADASLAR ÖNCELIKLE ALLAH HEPSINE SIFA VERSIN BENIMDE ENISTEME 1 HAFTA OLDU TESHIS KOYDULAR AKCIGER CA VE 4.EVRE YASI 34 SIGARA IÇTIGI IÇIN TARCEVAYIDA ALAMIYORUZ ACABA TEDAVISI BITIPTE ELINDE KALAN VARMI?
Yukarı Dön
Sule Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Sule Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Mart.2015 Saat 16:51
Tarceva yi nerden temin edebiliriz sizde hala mevcut mu
Yukarı Dön
murat Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Nisan.2015 Saat 13:32
sule hanim tarcevayi temin edebildiniz mi ya da tarcevanin faydali olmasi için gen testlerinin pozitif mi çikmasi gerekiyor bu konu hakkinda bilgi sahibi misiniz
Yukarı Dön
Selçuk Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Selçuk Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Nisan.2015 Saat 16:58
Yakin zamanda bu amansiz hastaliktan BABA'mi kaybettim. Kullanamadigimiz 20 adet tarceva'yi gerçekten ihtiyaci olan bir aileye, derdine derman olmasi dilegi ile karsilik beklemeden vermek istiyoruz.
Ihtiyaci olan bir aile var ise lütfen benimle iletisime geçsin.
Yukarı Dön
mehmet altan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı mehmet altan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Nisan.2015 Saat 12:20
merhaba ben nigde den mehmet altan. bu ilaci annem kullaniyor fakat hastaya biopsi yapilamadigi için alamadim VE ilaç bitti gercekden madur um biopsi sonucu olmadan da sgk ödemiyor bana verirseniz çok iyi olur dua ederim
mehemet altan 0533 276 50 21 bu numara benim simdiden allah razi olsun sizden
Yukarı Dön
çigdem Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı çigdem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Mayis.2015 Saat 22:11
Tarcevaya ihtiyacimiz var. Kayinvalidem pankreas kanseri. Ve emekli sandigi karsilamiyor. Adres versem gönderir misiniz? Karsiliginda ben de size çam sakizi çoban armagani hediye göndermek isterim.
Yukarı Dön
Ahmet Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ahmet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Mayis.2015 Saat 19:04
Selçuk Bey elinizde kalan tarceva ilaç elinizde duruyor mu? Duruyorsa bize vermeniz mümkün mü? Esim için istiyorum.Sizle iletisime rahat bir sekilde geçmemiz için telefon numaranizi yazar misiniz?
Yukarı Dön
sevgi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı sevgi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27.Mayis.2015 Saat 18:55
Selçuk bey ben karaciger kanseri hastasiyim 4 aydir tarceva kullaniyorum simdi alamiyorum SSK da karsilamiyor dostlarim sayesinde almistim 4 kutuyu 47 yasindayim 2 cocugum var eger tarceva var ise elinizde bana gönderebilir misiniz su an ilaci kullanamiyorum alamadigim için benimle iletisime geçerseniz çok sevinirim tarcevanin bana iyi geldigi emar sonucunda belli oldu Istanbul capada tedavi oluyorum tel,05536016055
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50