www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastalari Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tarceva

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 11>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Emre48 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı Emre48 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20.Haziran.2015 Saat 22:37

Mrhb arkadaslar Allah herkese acil sifalar versin. Esim Küçük hücre disi akciger ca (Adenokorsima) 4. evre akciger ve lenflerde var. 4 kür kemoterapi cisplatin aldik hastaligin ilerleyisi durdu ama çok belirgin küçülmeler olmadigi için doktorumuz tarcevaya geçis yapti. Birbuçuk aydir tarceva kullaniyoruz yüz boyun ve sirtta  sivilce akne kurumalar oldu yan etkiler için Doktor  Antibiyotik krem yazayim dedi biz antibiyotik istemeyince K1  vitaminli krem verdi biraz iyi geldi Ama asil faydayi bepanthol'ü deneyerek  gördük doktora sorduk kullanabilirsiniz dedi kuruma akneler rahatsiz etmeyecek seviyeye geldi . Genel olarak Su an lenf bezlerindeki siskinlikler kayboldu insallah akcigerdeki etkileride ayni sekilde olmustur ve su illetten kurtuluruz

Yukarı Dön
sevgi erel Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı sevgi erel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Agustos.2015 Saat 15:25
Merhaba arkadasim ben sevgi erel telefon numarasi yazmisiniz ulasamadim size geç oldu ama bende tercava kullaniyorum elinizde varsa bana verir misiniz telefon numarami yaziyorum 05536016055 ararsaniz sevinirim çok madurum
Yukarı Dön
sevgi erel Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı sevgi erel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Agustos.2015 Saat 15:28
Merhaba arkadasim ben sevgi erel telefon numarasi yazmisiniz ulasamadim size geç oldu ama bende tercava kullaniyorum elinizde varsa bana verir misiniz telefon numarami yaziyorum 05536016055 ararsaniz sevinirim
Yukarı Dön
serpil zengin Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı serpil zengin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Eylül.2015 Saat 11:25
selçuk bey ben elinizdeki ilaci almak isterim ayni ilaci kullaniyorum
Yukarı Dön
Ali Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Ali Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03.Mart.2016 Saat 13:08
Merhabalar, elimde annemden kalan 5 adet (kutu degil) tarceva 150mg hap var, az sayida olsada birileri için hayati olabilecegini ne yazik ki bu süreç ögretti bize. Gerçekten ihtiyaci olupta alamayan (sgk vs olmayan,gerçek bir ihtiyaç sahibi) arkadaslar mail yazarlarsa hemen gönderebilirim. Herkese sifalar diliyorum. Mail: akbaba2016@yahoo.com
Yukarı Dön
Begüm Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Begüm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Mart.2016 Saat 13:28

Ömür Efe, Kanserle Dans Dernegi'

https://www.facebook.com/groups/kanserledans/permalink/1317752764975825/

Yukarı Dön
Saban Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Saban Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Nisan.2016 Saat 12:27
Tarceva akrabamiz olan 35 yasinda bir bayan kullaniyor lakin doktoru kemoterapi almadan kullanilmasi gerektigini söyledi ve henüz 1,5 ay oldu kullanmaya basladi
Yukarı Dön
Saban Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Saban Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Nisan.2016 Saat 12:29
Merhaba,benim akrabam olan bir ablam kullanmaya basladi mecbur :( yardimci olursaniz seviniriz sabahbyk@gmail.com
Yukarı Dön
Saban Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Saban Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Nisan.2016 Saat 12:33
Tarceva akrabamiz olan 35 yasinda bir bayan kullaniyor lakin doktoru kemoterapi almadan kullanilmasi gerektigini söyledi ve henüz 1,5 ay oldu kullanmaya basladi
sabahbyk@gmail.com
Yukarı Dön
Feryal Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı Feryal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Nisan.2016 Saat 18:06
Merhaba
Benim annemde küçük hücreli akciger kanseri
Kemik ve beyinde metaztaz var yaklasik 35 gündür hergün tarcevayi aliyoruz,yan etki sadece istahsizlik oldu arada bir kusmalar olabiliyor doktorumuz 90 gün kullanmamizi söyledi
Elinde fazladan olan varsa gerçekten çok ihtiyacimiz var
Saygilar

feryaldeniz@gmail.com
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 11>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50